%

Pakiet tarczycowy – Endo Baby

Original price was: 270,00 zł.Current price is: 250,00 zł.

Zdrowie tarczycy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju dzieci. Nasz pakiet diagnostyczny „ENDO Baby” został stworzony z myślą o kompleksowej ocenie funkcji tarczycy i powiązanych parametrów zdrowotnych u najmłodszych pacjentów.

Nasz Punkt Pobrań jest przyjazny dzieciom. Zachęcamy do kontaktu przed pobraniem. W razie potrzeby oferujemy przeciwbólowe plasterki w dniu pobrania.

SKU: D0002 Kategoria:

Opis

Zdrowie tarczycy ma kluczowe znaczenie dla prawidłowego rozwoju dzieci. Nasz pakiet diagnostyczny „ENDO Baby” został stworzony z myślą o kompleksowej ocenie funkcji tarczycy i powiązanych parametrów zdrowotnych u najmłodszych pacjentów. To wszechstronny zestaw badań, który zapewnia pełny obraz stanu zdrowia Twojego dziecka.

Pakiet „ENDO Baby” to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich dzieci od najmłodszych lat. Regularna kontrola funkcji tarczycy i powiązanych parametrów zdrowotnych pozwala na wczesne wykrycie potencjalnych problemów i podjęcie odpowiednich działań. Dzięki temu możesz być spokojny o zdrowy rozwój swojego dziecka.

Nasz Punkt Pobrań jest przyjazny dzieciom. Zachęcamy do kontaktu przed pobraniem. W razie potrzeby oferujemy przeciwbólowe plasterki w dniu pobrania.

 

Co zawiera ten pakiet

morfologiaTSHKortyzol
FT3FT4badanie ogólne moczu
wit. D3wit. B12wapń całkowity
białko CRP

Przygotowanie do badania

Badanie należy wykonać na czczo w godzinach porannych. Ostatni posiłek należy spożyć najpóźniej o godzinie 18:00 w dniu poprzedzającym badanie. Należy unikać dużego wysiłku fizycznego oraz stresu. Można pić zwykłe ilości wody i przyjmować niezbędne lekarstwa.