%

Aktywna Kobieta

Original price was: 340,00 zł.Current price is: 320,00 zł.

Napięty harmonogram, aktywny tryb życia lub regularne uprawianie sportu? Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję z naszym pakietem stworzonym specjalnie dla kobiet, które chcą osiągać najlepsze wyniki – sportowe i zawodowe.

SKU: K0004 Kategoria:

Opis

Żyjesz w ciągłym biegu, prowadzisz aktywny tryb życia, regularnie uprawiasz sport? Pakiet „Aktywna Kobieta” został stworzony z myślą o Tobie! Specjalnie dobrane badania pozwolą Ci monitorować swoje zdrowie i kondycję, abyś mogła osiągać najlepsze wyniki – zarówno sportowe, jak i zawodowe. „Aktywna Kobieta” to nie tylko regularna kontrola zdrowia, ale również klucz do osiągania najlepszych wyników w sporcie i pracy. Regularne monitorowanie tych parametrów pozwoli Ci na szybkie reagowanie na wszelkie nieprawidłowości i optymalizację swojego zdrowia oraz kondycji.

Dbaj o swoje zdrowie z naszym kompleksowym pakietem. Regularne badania to klucz do wczesnego wykrywania ewentualnych problemów zdrowotnych i utrzymania dobrej kondycji. W Centrum Medycznym Endocare oferujemy szeroki zakres badań diagnostycznych, które pomogą Ci monitorować stan zdrowia i szybko reagować na ewentualne problemy. Nasza nowoczesna technologia i doświadczeni specjaliści są gwarancją dokładnych i wiarygodnych wyników.

Co zawiera ten pakiet

morfologiaglukozaelektrolity (Sód, Potas)
lipidogramkreatyninaCRP
albuminaferrytynaTSH
witamina D3insulinabadanie ogólne moczu
estradiol

Przygotowanie do badania

Badanie należy wykonać na czczo w godzinach porannych. Należy unikać dużego wysiłku fizycznego oraz stresu. Ostatni posiłek należy spożyć minimum 8 godzin przed wykonywanym badaniem.

W dniu pobrania wskazane jest wypicie wody (250ml-500ml). Ze względu na badanie moczu, nie należy wykonywać badań w trakcie infekcji dróg moczowych lub krwawienia miesięcznego.