EndoCare / ul. Borowska 242 / Lokal U1

Nasi specjaliści

lek. Marta Nogaj

Doświadczona specjalistka w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Lekarskiej. W swojej pracy zawodowej koncentruje się na diagnostyce i leczeniu chorób skóry, włosów, paznokci oraz chorób przenoszonych drogą płciową.

Doświadczenie zawodowe

Szkolenie specjalizacyjne ukończyła w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i European Academy of Dermatology and Venereology (EADV). Swoją wiedzę i kwalifikacje nieustannie uaktualnia i poszerza, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Dermatologia Endocare

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, takich jak trądzik zwykły, trądzik różowaty, choroby infekcyjne skóry, choroby skóry o podłożu alergicznym, autoimmunologicznym i zapalnym, choroby włosów i paznokci oraz zaburzenia pigmentacji skóry. Specjalizuje się także w leczeniu chorób przenoszonych drogą płciową oraz diagnostyce dermatoskopowej znamion skórnych. Wykonuje zabiegi z zakresu kriochirurgii i laseroterapii.

Szybka rejestracja online

Marta Nogaj - ZnanyLekarz.pl