EndoCare / ul. Borowska 242 / Lokal U1

Nasi specjaliści

lek. Aleksandra Lukas

Doświadczony lekarz w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od ukończenia studiów rozwijała swoją karierę zawodową w uznanych placówkach medycznych - m.in Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym (Ośrodku Badawczo-Rozwojowym) oraz Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu

Doświadczenie zawodowe

W codziennej praktyce Aleksandra Lukas zajmuje się diagnostyką i leczeniem zmian ogniskowych w nerkach, wątrobie i tarczycy, a także chorobami hematologicznymi oraz układu moczowego. Jej zaangażowanie i profesjonalizm w pracy potwierdza szeroka wiedza i doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat praktyki.

Ultrasonografia Endocare

Oferujemy szeroki zakres badań ultrasonograficznych USG. Nasze nowoczesne urządzenia pozwalają na wykrywanie nawet najmniejszych zmian patologicznych. Każde badanie jest dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapewniamy szczegółową analizę wyników oraz konsultacje z naszymi specjalistami.

Szybka rejestracja online

Aleksandra Lukas - ZnanyLekarz.pl