EndoCare / ul. Borowska 242 / Lokal U1

Nasi specjaliści

prof. dr hab. n. med. Marek Mędraś

Profesor Uniwersytetu Medycznego (pracował w Katedrze i Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Leczenia Izotopami) oraz w Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalista Chorób Wewnętrznych, endokrynolog i androlog (certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego). Za działalność zawodową był wielokrotnie nagradzany (m.in Złotym Krzyżem Zasługi). Członek Rady Naukowej Polskiego Laboratorium Antydopingowego.

Doświadczenie zawodowe

Działalność diagnostyczno – leczniczą prowadzi z licznymi sukcesami od 40 lat. Posiada niekwestionowane doświadczenie w zakresie schorzeń i chorób tarczycy, przysadki mózgowej, nadnerczy, gonad (hipogonadyzm) i zaburzeń seksualnych. Nadto problemów wynikających z otyłości, przekwitania oraz następstw nadużywania testosteronu i substancji anabolicznych.

Osiągnięcia naukowe i osobiste

Jest autorem, bądź współautorem, ponad 350 publikacji naukowych, monografii i książek naukowych (ostatnia o zaburzeniach rozwoju płci) oraz czynnym członkiem licznych towarzystw naukowych. Jego praca była wielokrotnie nagradzana wyróżnieniami uczelnianymi. Aktywnie uczestniczy w rozwoju nauk medycznych i procesie kształcenia przyszłych lekarzy.

Szybka rejestracja online

Marek Mędraś - ZnanyLekarz.pl