EndoCare / ul. Borowska 242 / Lokal U1

Nasi specjaliści

lek. Michał Sobański

Doświadczony lekarz w dziedzinie radiologii i diagnostyki obrazowej. Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Posiada szeroką wiedzę i doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób wątroby, tarczycy, nerek oraz zaburzeń w obrębie jamy brzusznej, chorób wieku dziecięcego i miażdżycy tętnic.

Doświadczenie zawodowe

Jego bogate doświadczenie kliniczne obejmuje pracę w Zakładzie Radiologii Ogólnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, gdzie zajmował się zarówno osobami dorosłymi jak i dziećmi. Ceniony specjalista, który z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego pacjenta, zapewniając im najwyższą jakość opieki medycznej.

Osiągnięcia naukowe i osobiste

Autor licznych publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych. Jego prace obejmują zarówno tematy związane z neuroobrazowaniem rzadkich chorób neurodegeneracyjnych, jak i nowoczesne techniki obrazowania w diagnostyce chorób serca i wątroby. Jest także laureatem nagrody dla Młodych Radiologów/Rezydentów wręczonej w trakcie European Congress of Radiology (ECR)

Szybka rejestracja online

Michał Sobański - ZnanyLekarz.pl